• Ariston Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Ariston Servisi - Ariston Onarımı - Ariston Bakımı - Ariston Montajı - Ariston Teknik Servisi

Ariston Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Firma olarak Ariston markalı beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamirat ve montaj işlemlerini % 100 orijinal yedek parça garantisi ile güvenli bir şekilde yürütüyoruz. Buzdolabı, kombi, şofben, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi gibi cihazlarınızın bakım ve tamiratının yanı sıra, montaj işlemleri de son derece profesyonel olan ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatla sunmayı şirket politikası haline getirerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Teknik Servis Bizim İşimiz

Konusunda uzman, tecrübeli ve profesyonel ekibimizle müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşıyoruz. Yüksek teknoloji altyapımız, yenilikleri yakından takip eden profesyonel ekibimiz ile kaliteli ve orijinal yedek parça garantisiyle güvenilir hizmet sağlıyoruz. Ariston markasıyla üretilen her türlü beyaz eşya ve elektrikli cihazlarınız bizimle daha da güvende. Siz değerli müşterilerimizin uzun süre mağduriyet yaşamaması için teknik ekibimiz bilgi ve tecrübesine dayanarak yerinde tespit ettiği arızayı, mümkün olan en kısa zamanda yine yerinde çözmeye çalışır. Ancak yerinde çözülmesine olanak bulunmayan arızalar için cihaz evinizden teslim alınır, atölyelerimizde tamir işlemi gerçekleştirilir. Bu süreçte hız bizim için son derece önemlidir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız sizlerin mağdur olmaması için çalışmaktadır.

Elektronik Cihazlar İçin Bakım Gerekli mi?

Elbette ki teknolojik her cihazda olduğu gibi Ariston markalı cihazların da bir kullanma ömrü ve yıpranma payı bulunur. Ne kadar dikkatli kullanılırsa kullanılsın zaman içinde yıpranma olacaktır. Ancak periyodik bakımlarla yıpranan parçaların arızaya sebep olmadan değiştirilmesi sağlandığından daha uzun süreli bir kullanım sağlar.

Etiket : Ariston Beyaz Eşya Servisi, Ariston Çamaşır Makinesi Servisi, Ariston Bulaşık Makinesi Servisi, Ariston Buzdolabı Servisi, Ariston Ankastre Servisi, Ariston Fırın Servisi, Ariston Klima Servisi, Ariston Kombi Servisi, Ariston Ocak Servisi, Ariston Servisi, Ariston Servisleri, İstanbul Ariston servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP